Stoły, stoliki oraz ławostoły rozkładane i podnoszone – niezbędne w każdym pokoju wypoczynkowym

Drewniane stoły do salonu

Uwielbiam wygląd stołów z litego drewna. Fakt, że mogą być drogie i trudne w pielęgnacji sprawia, że są tym bardziej atrakcyjne. Są one również świetnym sposobem na wyróżnienie swojej jadalni!

Ławostoły, ławki z drewna i stoły od producenta

Rodzaj stołu drewnianego, który wybierzesz, zależy od Twoich potrzeb. Istnieje wiele rodzajów stołów drewnianych do wyboru:

  • Ławostoły rozkładane i podnoszone. To stoliki lub dłuższe ławki drewniane, które znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni – małej i dużej. Wygodne w użyciu. Kiedy chcesz możesz rozłożyć ławostół z drewna dla swoich gości, a jeśli potrzebujesz więcej miejsca w pokoju, to wystarczy złożyć mebel i gotowe!
  • Bench. Jest to długa ławka bez opieradła i nóg, więc można na niej siedzieć podczas jedzenia lub pracy przy biurku. Ławki są często wykonane z mocniejszego drewna, takiego jak orzech, klon i dąb, ponieważ muszą wspierać ciężar osób siedzących na nich.
  • Stół. Stół ma przymocowane nogi, dzięki czemu stoi pionowo, gdy nie jest używana (na przykład podczas przyjęć obiadowych). Blaty wahają się od płaskich powierzchni do okrągłych, gdzie umieszcza się jedzenie podczas posiłków i gier.
  • Stolik kawowy do salonu. Stoliki kawowe są jednym z najbardziej praktycznych i niezbędnych mebli w każdym salonie, ale mogą być również pięknym punktem centralnym. Stolik kawowy doskonale nadaje się do eksponowania ulubionych dzieł sztuki lub książek, a także zapewnia dodatkową powierzchnię na napoje i przekąski. A przy tak wielu stylach do wyboru – industrialnym, tradycyjnym, minimalistycznym – na pewno znajdzie się taki, który idealnie wpasuje się w Twoją estetykę!

Wybór stolika z drewna

Wybierając stolik do salonu, warto zastanowić się, ile jesteś w stanie wydać i jak dany element będzie pasował do całego wystroju. Od industrialnych (myślisz o odzyskanym drewnie i metalu) po modne (rose gold), zebraliśmy nasze ulubione propozycje, abyś mógł je dowolnie mieszać i dopasowywać.

Wybierz taki, który pasuje do Twojego stylu: jeśli kochasz odważne wzory lub żywe kolory, poszukaj elementu, który przemawia do Twojej estetyki. Nowoczesne wzornictwo z połowy wieku będzie świetną opcją, jeśli szukasz czegoś bardziej odważnego. Z drugiej strony, jeśli klasyczne elementy są bardziej w twoim guście, to zdecyduj się na coś prostego, jak antyczne biurko lub nawet klasyczny wzorzysty dywan.

 

Twój nowy wystrój – ławostoły i stoły w roli głównej

Stoliki z drewna, ławostoły podnoszone oraz stoły do salonu to wszechstronne meble, które mogą podnieść jakość każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś prostego, czy czegoś bardziej ozdobnego, stoliki kawowe występują w całej gamie stylów i rozmiarów, które zaspokajają niemal wszystkie wyobrażalne potrzeby.

 

Stoły i ławostoły w salonie

Stoły i ławostoły drewniane to świetny wybór do każdego domu. Są trwałe, stylowe i dodają piękny element natury do Twojego wystroju. Jeśli szukasz nowego stołu lub po prostu chcesz odświeżyć wygląd swojej przestrzeni życiowej, to powinieneś rozważyć wybór jednej z tych opcji.