Napęd 4×4 Volvo nie tylko w teren

Volvo 4×4 są już od wczesnych dni szwedzkiej firmy, ale naprawdę weszli w swoje pod koniec lat siedemdziesiątych wraz z uruchomieniem Volvo 740 pierwszej generacji. Był to samochód zaprojektowany od podstaw jako 4×4, Z trudnym podwoziem i systemem napędu na cztery koła, który mógłby poradzić sobie ze wszystkim, co szwedzka zima mogłaby na to rzucić.

Volvo z napędem 4×4 są coraz bardziej popularne

Od tego czasu Volvo 4x4s stają się coraz bardziej popularne, a cały zakres różnych modeli do wyboru. Obecny skład obejmuje Volvo XC60, XC70 i XC90, z których wszystkie są dostępne z napędem na cztery koła.

Volvo 4×4 są jednymi z najbardziej zdolnych i niezawodnych samochodów na rynku i są idealne dla każdego, kto chce odkrywać wspaniałe na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się błotnistym pole, czy pokrytą śniegiem góra, Volvo 4×4 przyniesie Ci komfort i styl.

Bezpieczeństwo Volvo 4×4

Volvo od dawna znane jest z zaangażowania w bezpieczeństwo, a Volvo 4×4 nie jest wyjątkiem. Dzięki systemowi napędu na wszystkie koła i zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa Volvo 4X4 zostało zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo w drodze.

System napędu na wszystkie koła Volvo 4×4 został zaprojektowany, aby pomóc w utrzymaniu przyczepności na śliskich drogach. System automatycznie angażuje się, gdy wykrywa, że ​​jedno z kół traci przyczepność. Pomaga to zapewnić kontrolę nad pojazdem, nawet na zdradzieckich drogach.

Oprócz systemu napędu na wszystkie koła, Volvo 4×4 jest również wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Obejmują one:

-Ochrona przed uderzeniem: System ochrony uderzeń bocznych pomaga chronić Cię w przypadku kolizji uderzenia ubocznego. System wykorzystuje czujniki do wykrycia potencjalnej kolizji, a następnie aktywuje boczne poduszki powietrzne i zagłówki, aby pomóc ci chronić cię przed poważnymi obrażeniami.

-Chiplash Ochrona: System ochrony Whiplash pomaga chronić Cię przed obrażeniami bicznymi w przypadku kolizji z tyłu. System działa poprzez automatyczne dokręcanie przednich pasów bezpieczeństwa, gdy wykryje kolizję z tyłu. Pomaga to zminimalizować ryzyko obrażeń biczów.

-Siedzenia w zakresie bezpieczeństwa: Siedzenia bezpieczeństwa dziecięcego w Volvo 4×4 są zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej ochrony dzieciom w przypadku kolizji. Siedzenia są wyposażone w ochronę uderzenia bocznego i można je regulować, aby pasować do wielkości dziecka.

Volvo 4×4 to bezpieczny i niezawodny pojazd

Volvo 4×4 to bezpieczny i niezawodny pojazd, który jest idealny dla rodzin. Dzięki systemowi napędu na wszystkie koła i zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa Volvo 4X4 z pewnością zapewni bezpieczeństwo na drodze.